Aktualności >>>  Dachował w drodze z Bartoszyc do domu >>>

 .: Pechowy powrót z egzaminu maturalnego

Dachował przed Bisztynkiem wracając z matury

Dziś pisał egzamin maturalny z języka polskiego w Bartoszycach. Mieszkaniec Bisztynka wracając swoim audi do domu stracił panowanie nad autem i dachował na drodze krajowej nr 57. Trafił do szpitala z rozciętą skorą głowy. Zostanie tam zdiagnozowany.

Absolwent technikum z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach, 19-letni mieszkaniec Bisztynka dziś (4 maja) około g. 12:50 wracał z egzaminu maturalnego z języka polskiego swoim audi.

Tuż przed Bisztynkiem, na drodze krajowej nr 57, na dwóch zakrętach zwanych popularnie "esami" stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze po prawej stronie i dachował.

Samodzielnie opuścił auto. Miał rozciętą skórę głowy i dość obficie krwawił.

Na miejscu bardzo szybko pojawił się zastęp OSP Bisztynek. Strażacy udzielili maturzyście pierwszej pomocy. Został odwieziony karetką do szpitala w celu zdiagnozowania. Poruszał się samodzielnie.

19-latek był trzeźwy, jechał sam i prawdopodobnie zostanie ukarany mandatem za niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Andrzej Grabowski - 04.05.2018 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2018