Aktualności >>>  Motocyklista uderzył w golfa >>>

 .: Groźne zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu w Bisztynku

Motocyklista uderzył w volkswagena na skrzyżowaniu w Bisztynku

Kierujący motocyklem honda, który około godziny 16 w Bisztynku na skrzyżowaniu wjechał w volkswagena golfa może mówić o szczęściu. Został ukarany mandatem, ale po kolizji z autem nic mu się nie stało.

Dziś (13 kwietnia) około godziny 16 w Bisztynku na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Krasickiego i Kościuszki doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.

Kierujący motocyklem honda mieszkaniec Bisztynka uderzył w bok volkswagena golfa, którym mieszkaniec gminy Bartoszyce skręcał z ulicy Sienkiewicza w lewo, w ulicę Krasickiego. Motocyklista zamierzał jechać prosto.

Z relacji kierowcy volkswagena wiemy, że zatrzymał się on na skrzyżowaniu aby przepuścić jadące z przeciwka inne auto. Gdy kierowca golfa ruszył i skręcał w lewo w drzwi jego auta uderzył motocykl.

Na miejsce przybyła karetka pogotowia, zastęp OSP w Bisztynku i JRG z Bartoszyc oraz patrol policji.

Obaj kierujący byli trzeźwi i mieli wymagane do kierowania pojazdami uprawnienia. Motocyklista został przebadany w karetce. Nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci podjęli decyzję, że to on zostanie ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym

Andrzej Grabowski - 13.04.2018 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2018