Aktualności >>> Karatecy z Bisztynka >>>

.:Sukcesu karateków z Bisztynka

Bracia Mroczkowie na podium Turnieju Karate Kyokushin w Bartoszycach

Ponad 200 karateków z 9 klubów karate kyokushin startowało w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Bartoszycach, który odbył się 8 listopada. Wśród nich byli karatecy z Bisztynka reprezentujący gospodarza turnieju - Bartoszycki Klub Karate Kyokushin.

Bracia Dawid i Mikołaj Mroczkowie - bo o nich mowa stanęli na podium zawodów. Dawid Mroczek zajął II miejsce w kata (układ-pokaz technik wykonywany przez jedną osobę) w kategorii kadetów. Z kolei jego starszy brat Mikołaj zajął III miejsce w walce light kontakt w kategorii młodzików do 52 kg.

W klasyfikacji końcowej turnieju Bartoszycki Klub zajął IV miejsce. Zwyciężyli reprezentanci Ełku przed Augustowem i Lidzbarkiem Warmińskim. W turnieju startowały jeszcze kluby z Olsztyna, Dobrego Miasta, Szczytna, Olecka i Malborka.

Zdjęcia z turnieju znajdziecie także na www.GazetaOlsztynska.pl >>> oraz na stronie internetowej BKKK >>>