Aktualności >>>  Groźna kolizja w Łędławkach, na drodze do Paluz >>>

 .: Uderzyła mercedesem w drzewo

Mercedes uderzył w drzewo na drodze Łędławki - Paluzy.
Kierująca ukarana mandatem

W poniedziałkowe przedpołudnie 16 kwietnia doszło do wypadku na powiatowej drodze Łędławki - Paluzy. Na szczęście ani kierującej, ani 5-letniej dziewczynce, która była pasażerem nic się nie stało. Kierująca została ukarana mandatem.

Z naszych ustaleń wynika, iż kierująca mercedesem kobieta na prostym odcinku drogi (jadąc w kierunku Paluz) zjechała na prawe pobocze, otarła się o drzewo i przodem uderzyła w kolejne. Uderzenie było na tyle silne, że auto odwróciło się przeciwnie do kierunku jazdy i zatrzymało się na skarpie po lewej stronie jezdni.

Samochodem podróżowała kobieta i 5-letnia dziewczynka, jej wnuczka. Same opuściły auto, a wezwana na miejsce rodzina zabrała je do szpitala. Na miejscu został inny członek rodziny, który zaczekał na przyjazd służb.

Kierująca, 59-letnia mieszkanka Bisztynka, w szpitalu w Bartoszycach odmówiła poddania się badaniom lekarskim, gdyż czuła się dobrze. Była trzeźwa. Jej wnuczka uskarżała się na ból rączki lecz badania nie wykazały żadnych poważniejszych obrażeń.

- Zdarzenie traktowane jest przez nas jako kolizja. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym kierująca została ukarana 250-złotowym mandatem a na jej konto trafił 6 punktów karnych - poinformowała nas mł. asp. Marta Kabelis z KPP w Bartoszycach.

Andrzej Grabowski - 16.04.2018 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2018