Aktualności >>> Ogłoszenia >>>

 .: Ogłoszenia drobne

TU MOŻESZ ZAMIEŚCIĆ SWOJE OGŁOSZENIE DROBNE !!!

NIE TOLERUJEMY OGŁOSZEŃ ZAMIESZCZNYCH PRZEZ INSTYTUCJE PARABANKOWE I FIRMY POŻYCZKOWE ORAZ KANCELARIE OFERUJĄCE POMOC W "ZAŁATWIANIU" ODSZKODOWAŃ DLA OSÓB POSZKODOWANYCH W WYPADKACH KOMUNIKACYJNYCH!

KAŻDE Z TAKICH OGŁOSZEŃ ZOSTANIE USUNIĘTE!

Opublikowane na stronie ogłoszenia widoczne będą przez 30 dni, albo do otrzymania powiadomienia o tym, że jest ono nieaktualne.

W treści ogłoszenia podaj zawsze swój numer telefonu i inne dane kontaktowe, aby ogłoszenie było skuteczne. Zalecane jest również podawanie swego adresu poczty elektronicznej. Klikając na poniższe odnośniki trafisz do wybranych kategorii ogłoszeń i będziesz mógł przeczytać już zamieszczone. W wybranej kategorii będziesz mógł dodać swoje ogłoszenie. Zadbaj o to by było zrozumiałe i czytelne.

OGŁOSZENIA DUBLOWANE LUB POWIELANE WIELOKROTNIE PRZED UPŁYWEM 30 DNI - BĘDĄ USUWANE. OGŁOSZENIA TEJ SAMEJ TREŚCI UMIESZCZANE W DWÓCH LUB WIĘCEJ KATEGORIACH JEDNOCZEŚNIE RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE.

Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Osoba zamieszczająca ogłoszenie wyraża tym samym zgodę na publikowanie swych danych umieszczonych w ogłoszeniu.

Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń w przypadku wpisów wulgarnych, posiadających znamiona przestępstwa lub wykroczenia, a także w sposób oczywisty godzące w dobra osobiste innych osób - bez podania powodów.


ZAPRASZAMY !!!    
  UWAGA!!! Nie wklejaj treści wcześniej spisanej w programach typu MSWord!!! Ponieważ programy te powodują automatyczne sformatowanie treści, wymiaru czcionki, odstępów, koloru czcionki itd. w opublikowanym ogłoszeniu mogą pojawiać się "krzaczki".

   Serwis umożliwia zmianę koloru tekstu i jego wielkości oraz innych właściwości czcionki. Jeśli jednak chcesz w taki sposób opublikować ogłoszenie pamiętaj o zastosowaniu znacznika np. [COLOR=red], ale też o jego zakończeniu zakończeniu - [/COLOR]

   Prawidłowy zapis dla tekstu w kolorze czerwonym, w większym rozmiarze czcionki wygląda tak:

[SIZE=2][COLOR=red]tekst, tekst, tekst[/COLOR][/SIZE]

© Copyright: www.bisztynek24.pl 2003-2013