Aktualności >>>  WSystawa w Centrum Informacji Turystycznej >>>

 .: Seniorki sportretowane przez Kamilę Zawadzką

Sportretowała seniorki. Zobacz wystawę

Kamila Zawadzka, artystka z Bisztynka sportretowała 15 seniorek. Wystawę jej prac, zatytułowaną "Srebrna nić" można oglądać do 15 września w Centrum informacji Turystycznej w Bisztynku.

W Centrum informacji Turystycznej w Bisztynku od 23 sierpnia do 15 września w godz. 9 - 17 można oglądać wystawę portretów seniorek z Bisztynka, które narysowała Kamila Zawadzka.

- Musiałam bardzo długo przekonywać panie do wyrażenia zgody na ich sportretowanie - mówi Kamila Zawadzka. - Teraz, gdy już obejrzały swoje portrety są zadowolone - dodaje.

- Bohaterkami wystawy jest 15 seniorek z Bisztynka. Dzięki ich odwadze powstały portrety ołówkowe ukazujące piękno kobiety w jej jesieni życia. Srebrna nić to nie tylko grafitowa kreska na białej kartce, zmarszczka na twarzy, czy siwy włos, ale szlachetność, blask i piękno, które zdobywa się tylko z wiekiem - mówi Kamila Zawadzka.

Wystawę odwiedziliśmy w dniu jej otwarcia. Na portretach zobaczyliśmy osoby nam znane i niezwykle aktywne. Zachęcamy do odwiedzin.

Po zakończeniu wystawy portrety będą przekazane w prezencie paniom, które są na nich przedstawione a Kamila Zawadzka ma już pomysł na kolejną wystawę. Nie zdradzimy jaką.

Andrzej Grabowski - 24.08.2017 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2017