Aktualności >>>  Inauguracja Tarasu Artystycznego w Bisztynku >>>

 .: Anker zagrał szanty na tarasie

Koncert szant
i zabawa na Tarasie Artystycznym

Taras ośrodka kultury w Bisztynku stał się Tarasem Artystycznym. Został przystrojony żaglami i w takim anturażu odbyła się jego inauguracja. Z koncertem szant i pieśni żeglarskich wystąpił zespół Anker a potem uczestnicy bawili się na potańcówce.

Taras ośrodka kultury to miejsce kameralne, z widokiem na panoramę Bisztynka a z drugiej strony niesamowite zachody słońca. Takie widoki mieli dziś słuchacze i widzowie koncertu zespołu Anker, który zaprezentował znane i własne pieśni żeglarskie oraz szanty.

Była to inauguracja Tarasu Artystycznego, czyli miejsca gdzie będą odbywały się różne działania artystyczne.

Anker grał godzinę a potem widzowie bawili się na potańcówce. Tym razem publiczność była międzynarodowa, bo w koncercie uczestniczyli goście z Niemiec - ojciec i syn wędrujący po Warmii z plecakami.

Po koncercie pytali jak często w Bisztynku odbywają się takie imprezy a występ Ankera ocenili na profesjonalny. Widzieliśmy, że nagrywali fragmenty Byli zaskoczeni gościnnością bisztynian.

Koncert podobał się też pozostałym. Zespół musiał zagrać utwór na bis i z pewnością pojawi się jeszcze na tarasie ośrodka kultury.

Zobaczcie zdjęcia i filmy z fragmentami koncertu.

Andrzej Grabowski - 13.08.2017 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2017