Aktualności >>>  Strażacy grali w halówkę >>>

 .: II Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP

OSP Sątopy-Samulewo najlepsza w halową piłkę nożną

Pięć drużyn OSP z gminy Bisztynek oraz OSP Lutry i OSP Reszel zagrało w halowym turnieju piłki nożnej w Bisztynku. Zwycięsko z rywalizacji, tak jak rok temu, wyszła OSP Sątopy-Samulewo.

Siedem zespołów wystawionych przez Ochotnicze Straże Pożarne zagrało wczoraj (17 lutego) w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP zorganizowanym w Bisztynku.

Organizatorem turnieju był Zarząd Gminny Związku OSP w Bisztynku przy wsparciu Gminy Bisztynek, Zarządu Powiatowego ZOSP oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach.

Mecze rozegrano w systemie "każdy z każdym". Ostatecznie - tak jak rok temu - zwyciężyła drużyna OSP Sątopy-Samulewo. Ostateczna kolejność drużyn:

1. OSP Sątopy-Samulewo; 18 pkt, bramki: 19:6;
2. OSP Reszel, 11; 13:10;
3. OSP Unikowo, 9; 12:10;
4. OSP Bisztynek, 6; 9:12;
5. OSP Lutry, 5; 12:13;
6. OSP Troszkowo, 4; 8:15;
7. OSP Paluzy, 3; 7:14;

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz statuetki "za udział" a pierwsze trzy - puchary. Wręczali je burmistrz Bisztynka Marek dominiak, prezes Zarządu Powiatowego ZOSP dh Zygmunt Zbigniew Pampuch i komendant powiatowy PSP w Bartoszycach bryg. Andrzej Harhaj

Wręczono również wyróżnienia indywidualne:

Najlepszym strzelcem został Marceli Wiłkojć z OSP Sątopy-Samulewo, najlepszym bramkarzem - Dawid Franczak z OSP Sątopy-Samulewo a najlepszym technikiem - Natalia Trębicka z OSP Lutry.

Miłą niespodziankę organizatorom i drużynom sprawili druhowie z OSP Reszel, którzy podarowali wydane przez siebie kalendarze na 2018 rok i drobne upominki. Wśród zawodników rozlosowano też upominki (piłki, ochraniacze, bidony, plecaki, kalendarze).

Turniej zakończył się... w remizie OSP w Bisztynku, gdzie była strażacka grochówka i spotkanie integracyjne.

Andrzej Grabowski - 18.02.2018 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2018