Aktualności >>>  Kup drabiniasty wóz i wspomóż pogorzelców >>>

 .: Charytatywna licytacja

Wylicytuj wóz drabiniasty, wspomóż pogorzelców

Pan Piotr Kudliński poruszony nieszczęściem jakie dotknęło rodzinę z Troszkowa, która w pożarze straciła warsztat samochodowy i budynek gospodarczy, postanowił podarować przedstawiony na zdjęciach wóz drabiniasty, który sam wykonał a dochód z jego sprzedaży przeznaczyć na pomoc pogorzelcom. Zwrócił się do władz Gminy Bisztynek o pomoc w zorganizowaniu licytacji. Uzgodniliśmy z burmistrzem Markiem Dominiakiem, że przeprowadzimy ją za pośrednictwem naszego portalu.

Drabiniasty wóz jest jednocześnie stołem, który był wykorzystywany na weselu jako stół wiejski. Ma długość około 2 metrów. Wykonany jest solidnie a po zdemontowaniu blatu można nim jeździć. To przedmiot idealny dla restauracji i lokali organizujących przyjęcia weselne, ale także dla prywatnych osób chcących upiekszyć swój ogród czy posesję.

Jak licytować i kupić?

Cena wywoławcza wozu to 1000 złotych (tysiąc złotych) i od tej kwoty zaczynamy licytację. Licytujemy przesyłając na adres: admin@bisztynek24.pl mail z deklarowaną kwotą. Można też telefonować na numer: 503-611-216.

W mailu lub telefonicznie należy podać imię i nazwisko kupującego oraz miejscowość zamieszkania.

Licytacja potrwa do godz. 16:00 dnia 9 września a jej wynik zostanie ogłoszony podczas Dożynek Gminnych w Bisztynku >>>.

Każda osoba licytująca otrzyma zwrotną informację o tym czy przebiła ofertę i jaka jest akutalna cena przedmiotu. Na tej stroni każdego dnia wieczorem i w miarę możliwości w ciągu dnia, również podawać będziemy tę cenę.

Każda osoba biorąca udział w licytacji wyraża jednocześnie zgodę na gromadzenie swych danych osobowych przez administratora tego portalu. Dane te nie będa podawane do publicznej wiadomości chyba, że licytujący wyrazi na to zgodę. Dane osób licytujących zostaną usunięte z bazy danych w momencie zakończenia licytacji a dane zwycięzcy w momencie zapłaty za wylicytowany przedmiot. Dane te nie będą wykorzystywane w inny sposób niż jedynie na potrzeby tej licytacji.

Zapłata za przedmiot może nastąpić poprzez wpłatę na poniżej podane konto lub gotówką podczas Dożynek Gminnych >>> do puszki komitetu organizującego zbiórkę publiczną. Przedmiot zostanie wydany kupującemu po zapłacie wylicytowanej ceny.

Jak inaczej pomóc pogorzelcom?

Po pożarze zawiązał się komitet złożony z mieszkańców sołectwa Troszkowa, który zarejestrował zbiórkę publiczną. W czasie Dożynek Gminnych będzie można wrzucić datek do specjalnej puszki. Komitet założył też specjalne konto bankowe na które można wpłacać datki przeznaczone na odbudowę warsztatu.

46 8851 1034 3004 0400 2002 0001

Wpłaty należy opatrzeć dopiskiem "Darowizna".

Dziś (6 września) mieszkaniec Bisztynka
zadeklarował 1000 złotych w naszej licytacji.
Czy ktoś da więcej?


Wóz, który jest przedmiotem licytacji, pojawi się na Dożynkach Gminnych 2018 w Bisztynku. W ostatniej chwili, przed g. 16 będzie można złożyć ofertę przebijającą. Może nawet dojdzie do krótkiej licytacji?

Andrzej Grabowski - 03.09.2018 r.

Informacje o pożarze znajdziesz na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2018