Aktualności >>>  Groźny wypadek na DK 57 >>>

 .: Uważajcie na drogach!

Czołowe zderzenie na DK 57 między Wozławkami a Galinami.
Jedna osoba w szpitalu

Kierująca skodą wpadła w poślizg na łuku drogi krajowej nr 57 na granicy gmin Bisztynek i Bartoszyce i uderzyła czołowo w jadącą do Bisztynka hondę, która po zderzeniu dachowała. Kierująca hondą trafiła do szpitala.

Wczoraj (6 grudnia 2017 r.) około godz. 8 na drodze krajowej nr 57 między Wozławkami a Galinami, tuż przy granicy gmin Bisztynek i Bartoszyce doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku drogowego.

Na miejscu zdarzenia udało nam się dowiedzieć, że kierująca skodą mieszkanka gminy Bartoszyce, jadąca w kierunku Galin wpadła w poślizg na łuku drogi, zdejachała na przeciwległy pas i uderzyła w jadącą w kierunku Bisztynka hondę. Pojazdy zderzyły się czołowo lewymi stronami nadwozia. Uderzenie było na tyle silne, że w obu pojazdach oderwały się lewe przednie koła.

Po uderzeniu honda dachowała w przydrożnym rowie. Była w niej tylko kierująca, mieszkanka Bartoszyc. W wydostaniu się z samochodu pomogli jej przypadkowi kierowcy. Uskarżała się na silny ból głowy i innych okolic ciała. Mówiła, że boli ją dosłownie wszystko.

W skodzie, poza kierującą było dziecko, które matka odwoziła do szkoły. Na szczęście ani jej ani dziecku nic się nie stało. Zostali przebadani przez lekarza przybyłego na miejsce zdarzenia. Kierująca hondą trafiła do szpitala. Na miejscu pracowała policja, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz trzy zastępy straży pożarnej.

Andrzej Grabowski - 07.12.2017 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2017