Aktualności >>> Volvo w rowie DK 57 tuż przed Bisztynkiem >>>

 .: Wjechał do rowu tuż przed Bisztynkiem

Wypadł na zakręcie z drogi krajowej nr 57

Mieszkańcy powiatu puckiego w woj. pomorskim nie będą miło wspominać podróży drogą krajową nr 57 w pobliżu Bisztynka. Samochód którym podróżowało małżeństwo wypadł z drogi w trakcie mijania się z ciężarówką. Na szczęście nic się nikomu nie stało.

Kierujący osobowym volvo 58-letni mieszkaniec powiatu puckiego w woj. pomorskim, na drodze krajowej nr 57, tuż przed Bisztynkiem nie opanował pojazdu i wjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło około g. 9:30.

Na szczęście ani jemu, ani podróżującej z nim kobiecie nic się nie stało. Stan zdrowia podróżujących został sprawdzony przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Nie odnieśli żadnych obrażeń ciała.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy OSP w Bisztynku. Musieli użyć swych narzędzi hydraulicznych aby podnieść samochód i wydostać spod niego konstrukcję znaku drogowego, w który samochód uderzył.

Kierowca mówił, że jechał od strony Wozławek. Na dwóch niebezpiecznych zakrętach przed Bisztynkiem wymijał się z samochodem ciężarowym.

- Musiałem uciekać na prawą stronę, bo ten tir zajmował część mojego pasa, złapałem pobocza a skutki są takie jak widać - mówił.

Andrzej Grabowski - 27.12.2016 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2016